Vážení návštěvníci našich internetových stránek !!!


Pokud jste k nám nezabloudili jenom náhodou, našli jste nás zřejmě proto, že vybíráte vhodné místo na strávení vaší zasloužené a dlouho očekávané dovolené.

Naše chata se nachází v obci Vranov u Stříbra, která patří pod Plzeňský kraj, což je oblast bohatá nejen na historické objekty (např. Kladrubský klášter), ale přijdou si zde na své i ostatní. Například rybáři mohou lovit ryby v přehradě Hracholusky, milovníky koní zveme na vyjížďky do Kbelan, pro cyklisty je zde připraveno spousta cyklotras různých náročností. Nejen zamilované určitě zaujme procházka podél řeky Mže do Stříbra (asi 4 km). I ten největší mlsoun si vybere z mnoha restaurací ve Stříbře.  Doporučujeme prohlídku Hornického muzea ve Stříbře. Děti se mohou svézt parníkem po přehradě, navštívit Dinopark v Plzni, ZOO Plzeň nebo se povozit na koni na ponyfarmě v Kladrubech . Je toho spousta,  ale také nemusíte dělat nic. Stačí  se jen posadit pod stoleté duby u naší chaty a rozjímat nebo si  poležet  u vody na pláži .

Přejeme Vám šťastnou ruku při vybírání vhodného objektu a pokud jste si vybrali naši perníkovou chaloupku, brzy nashledanou. 

           Antonín Tausch & Jana a Herbert Glaserovi


Kontakt

Jana a Herbert Glaserovi

www.e-chalupy.cz

tel. 723 36 24 12 , 721 61 51 68


Vítejte na internetových stránkách naší perníkové chaloupky !!!