GPS: 49.7655200N, 13.0309906E 

 


Popis objektu:                 

Roubená chata na rozhraní lesa a pole.

Jelikož ji naši přátelé, ale i kolemjdoucí nazývají perníkovou chaloupkou, převzali jsme tento název.

Kapacita je maximálně 8 osob   (7 + 1 přistýlka)

V celém objektu je přísně zakázáno kouřit , používat otevřený oheň ( petrolejové lampy, svíčky apod.) a  zákaz používání vlastních přímotopů.

V objektu je omezená zásoba vody – v zásobníku na půdě je 310 litrů a ve vrtu 100 litrů (vyčerpá-li se vrt, začne do hodiny voda opět téct).Voda do WC jde z  dešťových nádrží, takže zásoba vody z vrtu je jen na vaření a mytí. Pokud se zachází s vodou hospodárně, je jí dostatek a nemusí se čekat, až doteče.

Příjezd:

Do Vranova se dostanete ze Stříbra, projedete obcí Svinnou a asi po 2 km dorazíte k vlakovému nádraží Vranov.  Pojedete dál a po vjezdu do obce  se dáte doleva,  okolo hospody dál směrem jakoby na Stříbro. Pojedete po asfaltové cestě vedoucí mezi poli. Asi po 500 m uvidíte po pravé straně naši chatu. Přímo proti ní odbočíte doprava - je zde vyjetá kolej přes pole (asi 40 metrů).   V zimě a na jaře může být za špatného počasí cesta špatně sjízdná, potom se musí parkovat u cesty (cca 40 m od chaty).     

                                                    

Stručný popis objektu:

S popisem začneme odspodu:

- jakoby "suterén" :   koupelna - sprchový kout s bojlerem na 80 l a lázeňskými kamny na tuhá paliva ( teplá voda je odsud vedená do kuchyně v přízemí a lze si vybrat způsob ohřevu vody ), garáž - používáme ji spíš na ukládání kol nebo na oslavy , ale zaparkujete zde bez problémů, nachází se zde také naše "chatičkové infocentrum", ve skříni jsou deky a polštáře naven

přízemí :    chodba a schodiště do prvního patra, WC (spalchovací), obývák - chtěli jsme ho zachovat jako společenskou místnost, ale pokud je chladno, lze zde přespat na rozkládacím gauči, je zde televize, DVD,  krbová kamna (vytápí se jimi celý objekt), a ve skříňce pod televizí jsou společenské hry, z obýváku se vstupuje na verandu - zde je dvojlůžko a menší posezení

 

kuchyň - plynový sporák, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba , rychlovarná konvice, teplá voda vedená z lázeňských kamen (nebo bojleru) z koupelny

- první patro:   ložnice č. 1 - dvě lůžka (manželská postel) a vchod na balkónek, ložnice č. 2 - tři lůžka a jedna vysouvací přistýlka 

 

U chaty je vybudováno posezení s krbem, houpačka  a dětské pískoviště.

 

Vše je umístěno ve volném prostoru - bez oplocení. Asi 50 m pod námi teče řeka Mže , která vzápětí přechází v Hracholuskou přehradu.

Zajímavosti, mapy okolí, typy na výlety a ostatní věci naleznete v našem infocentru. Zároveň Vám zapůjčíme náš "Vranovský kudykam".

 


Nadstandardní vybavení:

Po předchozí domluvě objekt dovybavíme dětskou postýlkou,  můžeme Vám zapůjčit dětskou vaničku a naven nafukovací dětský bazének apod.

 

 


Kontakt

Jana a Herbert Glaserovi

www.e-chalupy.cz

tel. 723 36 24 12 , 721 61 51 68


Celý rok je u nás krásně...